Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks)

SKU: CC906
Barcode: 5050984186875
€39,31
-19%
€31,88 incl. BTW
€26,35 excl. BTW
Op voorraad

Verwachte levering: 1 - 2 werkdagen

This product will be available for sale in 2 weeks, but you can pre-order now to receive 10% discount!

Gratis verzending: vanaf €250

Voor 13:00 besteld: vandaag verzonden

24 maanden garantie

Onze experts staan voor je klaar

Lease of advies nodig?

Heb je vragen over lease, een complete keuken of een specifiek apparaat? Neem eenvoudig contact op.

Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks)
€39,31
€31,88 incl. BTW
€26,35 excl. BTW
€39,31
€31,88 incl. BTW
€26,35 excl. BTW

Specificaties

  • Kleur

    Transparant

  • Geschikt voor gebruik

    Casual

  • Hoogte (cm)

    13.5

  • Materiaal behuizing

    Soda lime

  • Gewicht (kg)

    0.37

Productomschrijving

Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks) – praktisch voor dagelijks professioneel gebruik

Geniet van een vleugje elegantie met de Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks). Deze prachtige ijscoupes zijn geschikt voor het serveren van uw favoriete desserts, van romige ijsjes tot kleurrijke fruitsalades. Met een inhoud van 185ml zijn ze precies goed voor een royale portie.

Elke coupe is vervaardigd uit duurzaam geperst glas , wat zorgt voor zowel een klassieke uitstraling als een lange levensduur. Het traditionele design voegt een tijdloze charme toe aan uw tafel, waardoor elk dessert een speciale gelegenheid wordt.

Praktisch voor dagelijks professioneel gebruik

In een restaurant, café, hotel, catering of grootkeuken draait het om een voorspelbare werkwijze en producten die snel inzetbaar zijn. Dit model ondersteunt dat door de productvorm en toepassing duidelijk op het dagelijkse horecaproces af te stemmen.

Materiaal en professionele presentatie

De uitvoering in soda lime en de kleur transparant sluit aan bij regelmatig professioneel gebruik en een verzorgde presentatie.

Belangrijkste kenmerken

  • Elegant en stijlvol: De unieke vormgeving maakt deze ijscoupes een prachtige aanvulling op uw servies
  • Duurzaam materiaal: Gemaakt van hoogwaardig, geperst glas dat tegen een stootje kan
  • Vaatwasserbestendig: Gemakkelijk in onderhoud, zodat u meer tijd kunt besteden aan genieten en minder aan afwassen
  • Set van 6: geschikt voor gezinnen of gasten, zodat u altijd voldoende ijscoupes bij de hand heeft
  • Kleur: Transparant
  • Verpakt per 6 stuks

Voor ondernemers die een functionele en representatieve oplossing zoeken, biedt deze horeca-artikel een bruikbare aanvulling op de dagelijkse horeca-uitrusting.

Veelgestelde vragen over Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks)

Voor welke horecaomgevingen is Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks) geschikt?

Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks) is geschikt voor restaurants, cafés, hotels, catering en grootkeukens. Het product ondersteunt dagelijks professioneel horecagebruik.

Van welk materiaal is Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks) gemaakt?

Duurzaam materiaal: Gemaakt van hoogwaardig, geperst glas dat tegen een stootje kan.

Welke kleur of afwerking heeft Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks)?

Kleur: Transparant.

Wat zijn belangrijke eigenschappen van Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks)?

Elegant en stijlvol: De unieke vormgeving maakt deze ijscoupes een prachtige aanvulling op uw servies. Vaatwasserbestendig: Gemakkelijk in onderhoud, zodat u meer tijd kunt besteden aan genieten en minder aan afwassen.

Is Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks) geschikt voor dagelijks professioneel gebruik?

Ja, Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks) is bedoeld voor regelmatig gebruik binnen de horeca. De uitvoering past bij dagelijks professioneel horecagebruik.

U heeft onlangs bekeken