Insectenval IF-100

SKU: 300321
Barcode: 4015613638195
€175,45
-25%
€131,09 incl. BTW
€108,34 excl. BTW
Op voorraad

Verwachte levering: 1 - 2 werkdagen

This product will be available for sale in 2 weeks, but you can pre-order now to receive 10% discount!

Gratis verzending: vanaf €250

Voor 13:00 besteld: vandaag verzonden

24 maanden garantie

Onze experts staan voor je klaar

Lease of advies nodig?

Heb je vragen over lease, een complete keuken of een specifiek apparaat? Neem eenvoudig contact op.

Insectenval IF-100
€175,45
€131,09 incl. BTW
€108,34 excl. BTW
€175,45
€131,09 incl. BTW
€108,34 excl. BTW

Specificaties

  • Kleur

    Staalgrijs

  • Hoogte (cm)

    35.5

  • Breedte (cm)

    62.0

  • Diepte (cm)

    9.0

  • Materiaal behuizing

    Aluminium, Kunststof

  • Gewicht (kg)

    2.4

  • Spanning (Volt)

    230 V

  • El. vermogen (kW)

    38.0

  • Inclusief accessoires

    2 plakfolies, Bevestigingsmateriaal

Productomschrijving

Insectenval IF-100 – ontwikkeld voor professioneel horecagebruik

Vrijstaande insectenbestrijding biedt de Bartscher Insectenval IF-100 binnen een effectieve radius van 10 m. De UV-A-verlichting trekt vliegende insecten naar de plakfolie zonder elektrisch schokrooster. De plakfolie meet B 390 x H 313 mm en blijft binnen de behuizing geplaatst. Het apparaat werkt op 230 V bij 50 en 60 Hz.

Gebruik en toepassing in de praktijk

Je kunt het model als standapparaat,wandmontage gebruiken. De lichtopbrengst bedraagt 2 x 15 W, UV-A TL-buizen. De aansluitwaarde is 0.038 kW. Bij levering ontvang je 2 plakfolies,bevestigingsmateriaal. Plaats het apparaat volgens de gekozen uitvoering en controleer regelmatig het opvang- of verdelgingsgedeelte, waarbij je vóór gebruik de plaatsing, bediening, aansluiting en beschikbare werkruimte controleert volgens de opgegeven uitvoering van het apparaat, met aandacht voor de opgegeven bediening en uitvoering tijdens professioneel gebruik.

Uitvoering en bediening

De uitvoering is afgestemd op een voorspelbare werkwijze binnen restaurants, cafés, hotels, catering en grootkeukens.

Belangrijkste kenmerken

  • Vrijstaande insectenbestrijding biedt de Bartscher Insectenval IF-100 binnen een effectieve radius van 10 m
  • De plakfolie meet B 390 x H 313 mm en blijft binnen de behuizing geplaatst
  • Het apparaat werkt op 230 V bij 50 en 60 Hz
  • De lichtopbrengst bedraagt 2 x 15 W, UV-A TL-buizen
  • De aansluitwaarde is 0.038 kW
  • Bij levering ontvang je 2 plakfolies,bevestigingsmateriaal
  • De UV-A-verlichting trekt vliegende insecten naar de plakfolie zonder elektrisch schokrooster

Met deze horecaproduct van Bartscher kies je voor een praktische oplossing die aansluit op dagelijks professioneel horecagebruik.

Veelgestelde vragen over Insectenval IF-100

Voor welke horecaomgevingen is Insectenval IF-100 geschikt?

Insectenval IF-100 is geschikt voor restaurants, cafés, hotels, catering en grootkeukens. Het product ondersteunt dagelijks professioneel horecagebruik.

Welke aansluiting of welk vermogen heeft Insectenval IF-100?

Het apparaat werkt op 230 V bij 50 en 60 Hz.

Wat zijn de afmetingen of het formaat van Insectenval IF-100?

De lichtopbrengst bedraagt 2 x 15 W, UV-A TL-buizen.

Wat zijn belangrijke eigenschappen van Insectenval IF-100?

Vrijstaande insectenbestrijding biedt de Bartscher Insectenval IF-100 binnen een effectieve radius van 10 m. De plakfolie meet B 390 x H 313 mm en blijft binnen de behuizing geplaatst.

Hoe onderhoud en reinig je Insectenval IF-100?

Reinig het product na gebruik volgens de aanwijzingen in de productomschrijving en stem het reinigingsmiddel af op het materiaal. Droog het product goed voordat het opnieuw wordt gebruikt of opgeborgen.

U heeft onlangs bekeken