Oprijplaat Gigasteam 20110DRS

SKU: 117823
Barcode: 4015613774022
€1.086,58
-25%
€812,43 incl. BTW
€671,43 excl. BTW
Niet op voorraad

Verwachte levering: 1 - 2 werkdagen

This product will be available for sale in 2 weeks, but you can pre-order now to receive 10% discount!

Gratis verzending: vanaf €250

Voor 13:00 besteld: vandaag verzonden

24 maanden garantie

Onze experts staan voor je klaar

Lease of advies nodig?

Heb je vragen over lease, een complete keuken of een specifiek apparaat? Neem eenvoudig contact op.

Oprijplaat Gigasteam 20110DRS
€1.086,58
€812,43 incl. BTW
€671,43 excl. BTW
€1.086,58
€812,43 incl. BTW
€671,43 excl. BTW

Specificaties

  • Hoogte (cm)

    5.5

  • Breedte (cm)

    68.0

  • Diepte (cm)

    96.0

  • Materiaal behuizing

    CNS 18/10

  • Gewicht (kg)

    11.6

Productomschrijving

Oprijplaat Gigasteam 20110DRS – ontwikkeld voor professioneel horecagebruik

Dubbelwandige uitvoering van een passend apparaat is mogelijk met de Bartscher Oprijplaat Gigasteam 20110DRS. De leveringstoestand is gebruiksklaar gemonteerd. Voor uitvoering vermeldt de productspecificatie 2 geleiderails. Controleer vóór bestelling het artikelnummer, de maatvoering en de compatibiliteit met het bestaande onderdeel, met aandacht voor de beschreven productfunctie en de beschikbare aansluitingen.

Gebruik en toepassing in de praktijk

Dit horecaproduct ondersteunt dagelijks professioneel horecagebruik en past binnen een vaste dagelijkse werkwijze.

Uitvoering en bediening

De uitvoering is afgestemd op een voorspelbare werkwijze binnen restaurants, cafés, hotels, catering en grootkeukens.

Belangrijkste kenmerken

  • Dubbelwandige uitvoering van een passend apparaat is mogelijk met de Bartscher Oprijplaat Gigasteam 20110DRS
  • Voor uitvoering vermeldt de productspecificatie 2 geleiderails
  • Controleer vóór bestelling het artikelnummer, de maatvoering en de compatibiliteit met het bestaande onderdeel, met aandacht voor de beschreven productfunctie en de beschikbare aansluitingen
  • De leveringstoestand is gebruiksklaar gemonteerd

Met deze horecaproduct van Bartscher kies je voor een praktische oplossing die aansluit op dagelijks professioneel horecagebruik.

Veelgestelde vragen over Oprijplaat Gigasteam 20110DRS

Voor welke horecaomgevingen is Oprijplaat Gigasteam 20110DRS geschikt?

Oprijplaat Gigasteam 20110DRS is geschikt voor restaurants, cafés, hotels, catering en grootkeukens. Het product ondersteunt dagelijks professioneel horecagebruik.

Wat zijn de afmetingen of het formaat van Oprijplaat Gigasteam 20110DRS?

Controleer vóór bestelling het artikelnummer, de maatvoering en de compatibiliteit met het bestaande onderdeel, met aandacht voor de beschreven productfunctie en de beschikbare aansluitingen.

Wat zijn belangrijke eigenschappen van Oprijplaat Gigasteam 20110DRS?

Dubbelwandige uitvoering van een passend apparaat is mogelijk met de Bartscher Oprijplaat Gigasteam 20110DRS. Voor uitvoering vermeldt de productspecificatie 2 geleiderails.

Is Oprijplaat Gigasteam 20110DRS geschikt voor dagelijks professioneel gebruik?

Ja, Oprijplaat Gigasteam 20110DRS is bedoeld voor regelmatig gebruik binnen de horeca. De uitvoering past bij dagelijks professioneel horecagebruik.

Hoe onderhoud en reinig je Oprijplaat Gigasteam 20110DRS?

Reinig het product na gebruik volgens de aanwijzingen in de productomschrijving en stem het reinigingsmiddel af op het materiaal. Droog het product goed voordat het opnieuw wordt gebruikt of opgeborgen.

U heeft onlangs bekeken