Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper

SKU: 7450.5220
Barcode: 6153302939944
€1.875,50
-30%
€1.312,85 incl. BTW
€1.085,00 excl. BTW
Op voorraad

Verwachte levering: 1 - 2 werkdagen

This product will be available for sale in 2 weeks, but you can pre-order now to receive 10% discount!

Gratis verzending

Voor 13:00 besteld: vandaag verzonden

24 maanden garantie

Onze experts staan voor je klaar

Lease of advies nodig?

Heb je vragen over lease, een complete keuken of een specifiek apparaat? Neem eenvoudig contact op.

Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper
€1.875,50
€1.312,85 incl. BTW
€1.085,00 excl. BTW
€1.875,50
€1.312,85 incl. BTW
€1.085,00 excl. BTW

Specificaties

  • Kleur

    Rvs

  • Hoogte (cm)

    102.0

  • Breedte (cm)

    140.0

  • Diepte (cm)

    70.0

  • Interne hoogte (cm)

    45.6

  • Interne breedte (cm)

    127.5

  • Interne diepte (cm)

    58.5

  • Isolatiedikte (cm)

    4.5

  • Materiaal behuizing

    Rvs Aisi 201

  • Gewicht (kg)

    170.0

  • Bruto inhoud (liter)

    400.0

  • Brutogewicht inhoud (kg)

    190.0

  • Spanning (Volt)

    230

  • El. vermogen (kW)

    0.235

  • Geluidsniveau dB

    42

  • Type koelmiddel

    R 600 A

  • Max. omgevingstemperatuur (°C)

    30

  • Aantal deuren

    3

  • Aantal roosters

    3

  • Wielen

    Nee

Productomschrijving

Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper is een gekoelde pizzawerkbank uit de Energy Line-serie voor professionele pizzakeukens. De onderbouw met 3 deuren houdt ingrediënten en deeg op een temperatuur van +2 tot +8 °C, met een bruto inhoud van 400 liter. Deze uitvoering is voorzien van een verdamper.

De buitenafmetingen zijn 140 x 70 x 102 cm (b x d x h) en het apparaat is uitgevoerd met een buitenzijde van RVS AISI 201 en een interieur van RVS 201. Als koelmiddel wordt R600A gebruikt.

Gebruik en toepassing in de praktijk

Een pizzawerkbank combineert een werkplek voor het uitrollen en beleggen van pizza's met gekoelde opslag direct onder het werkvlak. Deegballen, kaas, vleeswaren en groenten liggen zo binnen handbereik van de pizzabakker, wat looproutes tijdens de service beperkt. De werkbank is geschikt voor pizzeria's, Italiaanse restaurants, eetcafés en bezorgkeukens.

Constructie en uitvoering

Het apparaat werkt met geforceerde koeling (ventilator) en een automatisch ontdooisysteem. De isolatie is 4,5 cm dik. De inwendige afmetingen zijn 127,5 x 58,5 x 45,6 cm (b x d x h). Er worden 3 roosters gebruikt van 3x 33,5 x 53 cm.

Praktische voordelen voor horecaomgevingen

De digitale bediening met temperatuurweergave maakt het eenvoudig om de temperatuur te controleren en vast te leggen voor HACCP-registratie. Het opgegeven energieverbruik is 1,14 kWh per 24 uur bij een aansluitwaarde van 0,23 kW op 230 V. Het apparaat is ontworpen voor een omgevingstemperatuur tot 30 °C en heeft een geluidsniveau van 42 dB. Door het automatische ontdooien is minder handmatig onderhoud nodig.

Productspecificaties

  • Producttype: Gekoelde pizzawerkbank
  • Toepassing: Bereiden van pizza's en gekoeld bewaren van ingrediënten
  • Serie: Energy Line
  • Breedte: 140 cm
  • Diepte: 70 cm
  • Hoogte: 102 cm
  • Inwendige afmetingen (b x d x h): 127,5 x 58,5 x 45,6 cm
  • Gewicht (bruto): 190 kg
  • Gewicht (netto): 170 kg
  • Materiaal: RVS AISI 201
  • Materiaal interieur: RVS 201
  • Kleur: RVS
  • Elektrisch vermogen: 0,23 kW
  • Spanning: 230 V
  • Frequentie: 50 Hz
  • Temperatuurbereik: +2 tot +8 °C
  • Koelmiddel: R600A
  • Koelsysteem: Geforceerde koeling (ventilator)
  • Bruto inhoud: 400 liter
  • Aantal deuren: 3
  • Aantal roosters: 3
  • Afmeting rooster(s) (b x d): 3x 33,5 x 53 cm
  • Bediening: Digitaal
  • Temperatuurweergave: Ja, digitaal display
  • Ontdooisysteem: Automatisch
  • Afsluitbaar: Nee
  • Verrijdbaar: Nee
  • Isolatiedikte: 4,5 cm
  • Geluidsniveau: 42 dB
  • Max. omgevingstemperatuur: 30 °C
  • Energieverbruik: 1,14 kWh per 24 uur
  • EAN-code: 6153302939944
  • Merk: Combisteel
  • Artikelnummer: 7450.5220

Veelgestelde vragen over Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper

Voor welke horecaomgevingen is Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper geschikt?

Deze gekoelde werkbank is geschikt voor pizzeria's, Italiaanse restaurants, eetcafés en bezorgkeukens waar pizza's worden bereid.

Van welk materiaal en in welke uitvoering is Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper gemaakt?

Het apparaat heeft een buitenzijde van RVS AISI 201 en een interieur van RVS 201. Het werkt met koelmiddel R600A.

Wat zijn de afmetingen van Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper?

De buitenafmetingen zijn 140 x 70 x 102 cm (b x d x h). Inwendig is dat 127,5 x 58,5 x 45,6 cm.

Wat zijn de belangrijkste eigenschappen van Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper?

Temperatuurbereik +2 tot +8 °C, bruto inhoud 400 liter, 3 deuren en geforceerde koeling (ventilator). Het energieverbruik is 1,14 kWh per 24 uur.

Hoe onderhoud en reinig ik Pizzawerkbank 3 deuren Energy Line met verdamper?

Schakel het apparaat uit en haal de stekker uit het stopcontact voor het reinigen. Reinig binnen- en buitenzijde met lauw water en een mild reinigingsmiddel en dompel het apparaat nooit onder. Houd de condensor stofvrij en controleer de deurrubbers regelmatig op beschadiging en een goede afsluiting.

U heeft onlangs bekeken